Sportieve aanbiedingen in de SportCity Store

Over ons

Bij SportCity doen we graag iets extra’s voor onze leden en willen wij leden stimuleren om te blijven werken aan hun gezondheid. Via onze SportCity Store profiteer je daarom van sportieve aanbiedingen! Je vindt hier ontzettend veel artikelen en diensten waarmee sporten nog leuker wordt. In onze SportCity Store lopen kortingen hoog op. Zonder dat je er iets voor hoeft te doen!

Natuurlijk wel blijven sporten, want elke keer als je komt trainen krijg je SportCoins. Hoe langer je lid bent en hoe vaker je sport, hoe meer SportCoins je spaart. Deze SportCoins gebruik je om van kortingen te profiteren. Wij weten zeker dat je daar wel wat zweetdruppels voor over hebt.


DirectSale: de motor achter de SportCity Store

De samenwerking tussen SportCity en DirectSale loopt al vanaf de oprichting van Sportcity. Alle televisieschermen die je in de onze clubs ziet, komen bij DirectSale vandaan. DirectSale is een dynamisch en betrouwbaar bedrijf. Met een professioneel team werken zij dagelijks hard om klanten de beste persoonlijke service te bieden. Dit ervaar je tijdens het uitzoeken van de producten, in het bestelproces en in de periode na de aankoop. DirectSale geeft niet voor niets 3 jaar garantie op alle aankopen.

Gratis retourneren

DirectSale is een Trusted Shops gecertificeerde webshop. Het voordeel voor jou? Je shopt zonder zorgen en geniet als consument van de maximale bescherming die je kunt krijgen. Benieuwd naar het certificaat of wil je meer weten over Trusted Shops en de voorwaarden die gelden voor de kopersbescherming? Neem een kijkje…

Vragen? Neem contact op!